fugalı Panel
Genel Bilgiler

Prefabrike panel yapı sistemi ile üretilen; pratik, estetik, ekonomik ve konforlu yaşam alanlarına sahip Nestavilla Mone fugalı evler yepyeni modelleriyle ihtiyacınıza göre çözümler sunuyor.

Nestavilla Mone fugalı panel evler, esnek yapı malzemesinin sağladığı avantajla, geleneksel mimari yapılara göre çok daha estetik özelliklerde inşa edilebiliyor. Gereksiz işçilik ve şantiye maliyetlerini ortadan kaldıran ve inşaat süresini kısaltarak zaman tasarrufu sağlayan ön üretimli yapı teknolojisiyle, çok daha güvenli ve ekonomik.

Nestavilla Mone fugalı panel evler, deprem ve iklim özelliklerine göre tasarlanarak araziden ve iklimden kaynaklanan tüm tehditleri ortadan kaldırıyor. İnşa edildiği bölgenin iklim değerlerine göre çözümlendirilen ısı izolasyonuyla, her mevsim çok konforlu yaşam alanları sunuyor.

Çok kısa bir sürede tasarlanan ve uygulanan, estetik ve teknolojik mimarisiyle tüm beklentileri karşılayan, ekonomik ve pratik yönüyle öne çıkan Nestavilla Mone fugalı panel evleri yakından görmek ve detaylı bilgi almak isterseniz, showroom ve bayilerimize bekleriz.